| שנה"ל תשפ"ד (2023/2024) | |
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 01 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
ד"ר הוד רני | שיעור | אודיטור' לב | 009 | ג | 16:00-19:00 | א' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 02 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר פורת עמרי | תרגיל | אורנשטיין | 103 | ה | 12:00-13:00 | א' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 03 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר אלכסנדר יותם | תרגיל | כיתות דן דוד | 110 | ה | 14:00-15:00 | א' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 04 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר פורת עמרי | תרגיל | אורנשטיין | 103 | ד | 15:00-16:00 | א' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 05 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר אלכסנדר יותם | תרגיל | כיתות דן דוד | 110 | ה | 15:00-16:00 | א' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 06 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר רוט טל | תרגיל | שרייבר מתמטיקה | 006 | ה | 12:00-13:00 | א' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 07 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
פרופ' צוויק אורי | שיעור | אודיטור' דאך | 005 | ג | 16:00-19:00 | ב' |
ד"ר טלגם-כהן ענבל | |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 08 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר אלכסנדר יותם | תרגיל | אורנשטיין | 111 | ה | 11:00-12:00 | ב' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 09 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר אלכסנדר יותם | תרגיל | פיזיקה-שנקר | 222 | ה | 10:00-11:00 | ב' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 10 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
פרופ' צוויק אורי | שיעור | אודיטור' לב | 009 | א | 12:00-15:00 | ב' |
ד"ר טלגם-כהן ענבל | |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 11 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר פורת עמרי | תרגיל | אודי.הולצבלט | 007 | ה | 13:00-14:00 | ב' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 12 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר פורת עמרי | תרגיל | אורנשטיין | 103 | ד | 17:00-18:00 | ב' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 13 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר אלכסנדר יותם | תרגיל | אודי.הולצבלט | 007 | ה | 09:00-10:00 | ב' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 14 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר רוט טל | תרגיל | | | ה | 10:00-11:00 | ב' |
| |
|
מספר קורס | שם קורס |
---|
0368-2160 קב': 15 | אלגוריתמים |
| מדעים מדויקים/מדעי המחשב |
שם מרצה | אופן הוראה | בניין | חדר | יום | שעה | סמסטר |
---|
מר רוט טל | תרגיל | כיתות דן דוד | 303 | ה | 11:00-12:00 | ב' |
| |
|